Cennik

Cennik - ile kosztuje pobyt w Wiosce Dzikich Dzieci?

W Wiosce Dzikich Dzieci chcemy być w pełni transparentni. Zależy nam na budowaniu zaufania nie tylko między opiekunami a dziećmi, ale też pomiędzy nami a rodzicami. Klub dziecięcy jest bowiem ważnym elementem codzienności mamy i taty!
Dowiedz się więcej, ile kosztuje pobyt malucha w naszej placówce oraz co pokrywają opłaty!

Wpisowe

500 zł

Uzupełniając formularz rekrutacyjny rodzice zobowiązują się do wpłacenia jednorazowej, bezzwrotnej opłaty 500 zł. Jest ona równoznaczna z rezerwacją miejsca. Jest więc swego rodzaju zabezpieczeniem zarówno dla nich, ponieważ nie muszą się martwić o pobyt dziecka w żłobku, jak i dla placówki.

Czesne

1400* zł/miesiąc

Czesne to naliczana „z góry” miesięczna opłata, która pokrywa główny koszt żłobka: opiekę nad dzieckiem, czynności pielęgnacyjne i organizację czasu spędzonego przez malucha w placówce. W cenie tej znajdują się również odbywające się regularnie zajęcia, zgodne z metodą Reggio Emilia i innymi podejściami pedagogicznymi stosowanymi w żłobku. Są to m.in. wycieczki do lasu czy rozwijające i dające wiele radości sensoplastyka, felinoterapia lub zabawy muzyczno-ruchowe. Opłata ta jest stała i niezależna od tego, ile dni w danym miesiącu dziecko spędziło w placówce.

Czesne
po uzyskaniu bonu żłobkowego

900 zł/miesiąc

Miasto Gdańsk daje możliwość uzyskania dofinansowania na pobyt w placówce dla dzieci do lat 3! Dzięki temu rodzice, którzy chcą wrócić do pracy, otrzymują tzw. bon żłobkowy – wsparcie realnie zmniejszające comiesięczne obciążenie! Warunki dofinansowania pozwalają na obniżenie czesnego nawet o 500 złotych miesięcznie (czyli aż do 6000 złotych mniej do zapłaty w ciągu roku!). Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać bon żłobkowy, odwiedź stronę Gdańskiego Centrum Świadczeń https://www.gcs.gda.pl/gdanski-bon-zlobkowy/ lub skontaktuj się z nami!

Wyżywienie

5 posiłków 13,30 zł/dzień

Każdego dnia maluch – oprócz mleka (matki/modyfikowanego) przyniesionego przez opiekuna – otrzyma aż 5 zdrowych, zrównoważonych posiłków. Dbamy o to, by nasi podopieczni odżywiali się zgodnie z zależnymi od wieku i sytuacji zdrowotne j potrzebami. Stawiamy na wysokiej jakości catering, w którym znajdują się różnorodne i certyfikowane produkty. Ostateczna kwota za wyżywienie w klubie dziecięcym wyliczana jest pod koniec każdego miesiąca na podstawie liczby dni, przez które dziecko było obecne w placówce. Kliknij i sprawdź aktualny jadłospis.

Ile wyniesie opłata?

Jak obliczyć miesięczny koszt pobytu dziecka z żłobku? To proste! Wystarczy, że do kwoty czesnego (z dotacją lub bez) dodasz cenę wyżywienia pomnożoną przez liczbę dni, gdy dziecko było w placówce, np.:

650 zł (czesne z bonem) + 13,30 zł (wyżywienie) x 15 dni roboczych = 650 zł + 199,50 zł = 849,50 zł